heading-logo

Etapy współpracy

Możecie na mnie liczyć na każdym kroku podczas organizacji Waszego najważniejszego dnia w życiu, ponieważ wiem, jak ważne jest wsparcie. Wspólnie zaplanujemy Wasz wyjątkowy dzień. Czuwam nad spokojnym przebiegiem przygotowań, Waszej uroczystości oraz wesela.

Pomogę Wam spełniać marzenia o pięknym ślubie oraz weselu.

Krok 1

Poznajmy się
Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością poznam Was, Wasze marzenia, wizję Waszego ślubu i wesela. Poznam Wasze oczekiwania i wyobrażenia. To pozwoli mi przygotować ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb. Mój bezpośredni numer telefonu 794696858 oraz eMail kontakt@bettybright.pl W zależności od Waszych preferencji oraz możliwości zapraszam na niezobowiązujące spotkanie lub rozmowę przez Skype, Messenger lub WhatsApp.

Krok 2

Przygotowanie oferty
Na podstawie uzyskanych informacji przygotowuję dopasowaną ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań. Proponuję rozwiązania, prezentuję warunki współpracy, tak abyście to Wy w domowym zaciszu mogli dokonać właściwego dla siebie wyboru.

Krok 3

Podpisanie umowy
Jeśli czujecie, że chcecie powierzyć organizację Waszego ślubu i wesela właśnie mnie, kontaktujemy się ponownie, aby doprecyzować szczegóły. Po podpisaniu umowy, formalnie rozpoczynamy naszą współpracę. Wasze marzenia i wizje zmieniam w konkretne plany, harmonogramy.

Krok 4

Realizacja
Ilość spotkań i rozmów dostosowujemy do Waszych potrzeb. Kontaktujemy się mailowo, telefonicznie, bądź przez Skype. Drogą mailową przedstawię Wam propozycje podwykonawców, spośród których wybierzecie tych, którzy najbardziej odpowiadają Waszym preferencjom. Będę Waszym wsparciem. To Wam pozostawię podjęcie ostatecznej decyzji, a ja zajmę się rozmowami oraz formalnościami.

Krok 5

Koordynacja w dniu ślubu
Jeśli w dniu Waszego ślubu chcielibyście skupić się na pięknych emocjach i aby wszystkie przygotowania przebiegały w przyjemnej atmosferze, powierzcie koordynację tego dnia w ręce doświadczonej Wedding Plannerki. Będę czuwać nad tym, aby w tym dniu wszystko poszło zgodnie z planem i sprawdzę czy wszystko zostało przygotowane w miejscu ceremonii oraz miejscu wesela zgodnie z założeniami. Z ogromną przyjemnością wesprę Was w przygotowaniach w TYM cudownym dniu.

Krok 6

Podsumowanie
Po weselu, gdy emocje już opadną, pomogę Wam w dopełnieniu wszelkich formalności, finalizuję wszelkie sprawy organizacyjne, m.in. oddanie/odesłanie wypożyczonych dekoracji, podsumowaniu Waszego budżetu weselnego. Na Wasze życzenie pomogę Wam w rozliczeniu z usługodawcami. Zadbam, aby dopełnić wszelkich formalności. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby pozostały w Waszej pamięci piękne wspomnienia.
heading-logo

Jak pracuję?

Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja-Slub-Event-Management-Szczecin-Polska-Poland-44

Planowanie

Sporządzam i czuwam nam ślubnym terminarzem przygotowań moich Par. Dobry plan to podstawa. Przywiązuję dużą wagę do detali, bo dzięki nim możemy stworzyć harmonijną całość.
Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja-Slub-Event-Management-Szczecin-Polska-Poland-12

Dekoracje

Organizuję śluby i wesela w dobrym guście. Posiadam własną niezależną pracownię dekoratorską "Classy & Elegant Decor", dzięki czemu otrzymujecie propozycje dekoracji dopasowanej do Waszego stylu.

Pasja

Taniec, śluby i wesela są moją pasją i za każdym razem wkładam całe moje serce w swoją pracę. Jestem na bieżąco z trendami ślubnymi. Zależy mi aby Wasz dzień ślubu był wyjątkowy.
Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja-Slub-Event-Management-Szczecin-Polska-Poland-10

Jakość

Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami. Zależy mi na tym, aby świadczone przez nich usługi były na najwyższym poziomie i ich styl pracy pasował do Was i Waszej wizji ślubu i wesela.
Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja-Event-Manager-dobry-kontakt

Wiedza i Doświadczenie

Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną. Stale rozwijam moje umiejętności. Zdobytą wiedzę wykorzystuję do pomocy w spełnianiu marzeń Par Młodych o wyjątkowym i pięknym ślubie i weselu.

Dobry kontakt

Przez cały okres przygotowań pozostajemy w stałym kontakcie. Jestem dla Was i możecie liczyć na moje wsparcie. Ustalamy dogodny sposób kontaktu, dopasowany do Waszego rytmu życia.

Indywidualne podejście

Każda Para jest wyjątkowa, i każdy ślub i wesele jest niepowtarzalne. Staram się aby Wasza uroczystość była niezapomniana przez Was, Wasze rodziny i najbliższych.
Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja-Slub-Event-Management-Szczecin-Polska-Poland-83

Zmysł artystyczny

Estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Interesuję się sztuką i jestem instruktorką tańca. Dbam o detale i tworzę śluby i wesela, które pozostają w pamięci. Zmieniam Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia.
Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska