heading-logo

Często zadawane pytania

Jestem tam, gdzie mnie potrzebujecie. Zapraszam Was do kontaktu ze mną.

Będę Was wspierać na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela.

Jak możesz nam pomóc jako Konsultantka Ślubna?

Pomagam przyszłym Parom Młodym zorganizować wymarzony ślub i wesele. Zajmuję się planowaniem i realizacją uroczystości ślubnych na najwyższym poziomie, przewiduję, doradzam w podejmowaniu ważnych decyzji. Pomagam w przygotowaniach i jestem wsparciem dla przyszłych Par Młodych.

Oferuję szeroki wachlarz rozwiązań i pomysłów. Młodzi – powinni mieć i mają spokój przy organizacji ślubu i wesela, oszczędzają drogocenny swój czas. Zawsze dokładam wszelkich starań aby TEN dzień dla Pary Młodej oraz Ich gości był wyjątkowy i niezapomniany.

Jakie masz doświadczenie w organizacji ślubów i eventów?

Od 2001 roku działam na rynku branży eventowej. Aktywnie uczestniczę w kreowaniu oraz przygotowywaniu wydarzeń dla klientów biznesowych / zbiorowych oraz indywidualnych. Doświadczenie, pasja oraz współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami, pomagają mi planować i organizować uroczystości ślubno-weselne. Zdobywałam doświadczenie przez wiele lat jako podwykonawca, następnie jako koordynator oraz organizator imprez m.in. spektakle, koncerty, imprezy komercyjne oraz masowe, wydarzenia firmowe, uroczystości rodzinne, w tym śluby i wesela, chrzciny, wieczory panieńskie, jubileusze itd. W pracy pomaga mi wiedza, którą zdobyłam podczas studiów magisterskich „Turystyka i Rekreacja” na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiach podyplomowych „Public Relations”. Posiadam także kwalifikacje poświadczone polskimi oraz międzynarodowymi certyfikatami, potwierdzającymi moje kompetencje w zakresie organizacji eventów.

Cały czas rozwijam moje ślubne i eventowe pasje, zainteresowania, szkolę się oraz inspiruję. Staram się, aby imprezy były zorganizowane w dobrym guście i ze smakiem. Organizacja imprezy to również dekoracje pomieszczeń, które mogą być dostosowane do wskazówek Pary Młodej lub też wg mojego spojrzenia, doświadczenia i trendu. Ale na Pewno będzie w dobrym guście, nowocześnie i elegancko! Tak też było na dotychczasowych realizacjach. Najlepszą moją rekomendacją, są moje zadowolone pary, które zaufały mi i skorzystały z mojego wsparcia oraz usługi podczas przygotowań do Ich najważniejszego dnia w życiu. To jest moją pasją i pracą. Na dzisiaj w organizacji imprez współpracuję z podwykonawcami i będę z nich korzystała podczas realizacji dla Państwa ślubu i wesela. Zależy mi na najlepszym efekcie. Oczywiście będą to moje zadanie realizujące Nasze ustalenia.

Brałaś ślub?

TAK. 🙂 Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką od 2013 roku. Wiem i pamiętam ile czasu wymaga organizacja ślubu i wesela, aby były one wspaniałym wydarzeniem długo pamiętanym i wspominanym. Jak dzisiaj wspominam – to był jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu. Nie tylko MY to mile wspominamy. Takie same wspomnienia mają nasi Goście co uczestniczyli w Imprezie. Wiem jak to obecnie zrobić, abyście i Wy i Oni mieli podobne wspomnienia. Tego i Wam również życzę i pomogę Wam go zorganizować. Gdzie oferujesz swoje usługi ? Jestem do Waszej dyspozycji. Jestem wszędzie tam, gdzie mnie potrzebujecie. Organizuję śluby oraz wesela głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, oraz województw ościennych: województwa pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz mazowieckiego. Z przyjemnością i powodzeniem podejmę się również realizacji na terenie całej Polski oraz za granicą, np. Niemcy. Konsultacji ślubnych udzielam w Szczecinie i okolicach, w dogodnym dla Was terminie oraz miejscu. Istnieje możliwość konsultacji online, za pośrednictwem eMaili, Skypa, Messengera, Whatsappa lub telefonu. Ale sami wiecie, że najlepiej to załatwić w bezpośrednim kontakcie. Czas na załatwianie sprawy jest też do Waszej dyspozycji. Jestem elastyczna i mogę z Wami porozmawiać w dogodnych dla Was porach dnia.

Jak wygląda praca "wedding plannera" w dniu ślubu?

W dniu Waszego ślubu jestem do Waszej dyspozycji w 100%. Skupiam się tylko i wyłącznie na Was i Waszych potrzebach. Już od wczesnych godzin porannych nadzoruję przygotowania w miejscu ślubu oraz wesela. Dbam o detale, zajmuję się sprawami, które mają wpływ na przebieg uroczystości. Przy tym wszystkim staram się być niewidoczna dla gości. 

Kiedy najlepiej skontaktować się z wedding plannerką i ile czasu potrzebujesz na organizację ślubu i wesela?

Każdy moment jest odpowiedni aby rozpocząć współpracę z Konsultantką ślubną. Jeśli ilość spraw związanych z przygotowaniami ślubnymi Was przytłoczyła lub po prostu potrzebujecie wsparcia w przygotowaniach ślubu i wesela, skontaktujcie się śmiało ze mną. Nawet jeśli macie już zorganizowaną część elementów, pomogę Wam dopasować pozostałe elementy, tak aby wszystko pasowało do siebie i stworzyło piękny spójny efekt. Możecie skontaktować się ze mną na początku planowania ślubu i wesela – nawet 2 lata przed planowanym wydarzeniem, a także jeśli do Waszego wyjątkowego dnia pozostało kilka miesięcy lub tygodni. Dopasuję się do Waszych planów. Oczywiście im wcześniej skontaktujecie się Państwo ze mną tym korzystniej dla Nas, będziemy mieć do wyboru większą liczbę najlepszych usługodawców. 

W jaki sposób możemy podjąć współpracę?

Najkorzystniejszą wstępną formą kontaktu ze mną jest rozmowa telefoniczna lub korespondencja mailowa. Następnie umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie w wybranym przez Was miejscu i czasie. Możemy skontaktować się także za pośrednictwem Skypa, Messengera, Whatsappa lub telefonu. Jeśli preferujecie konsultacje online, mieszkacie za granicą bądź nie macie czasu na spotkania, prześlę do Was specjalnie przygotowany formularz, na podstawie którego uda nam się ustalić ważne aspekty dotyczące planowania Waszego ślubu i wesela. Dane i uzyskane informacje, niezbędne będą do przygotowania oferty szytej na miarę – specjalnie dla Was. Dadzą nam możliwość usystematyzowania poszczególnych elementów niezbędnych do zorganizowania Waszego Wyjątkowego dnia. Po ustaleniach wstępnych i obopólnej akceptacji warunków współpracy, zostanie podpisana umowa. Najlepiej aby podpisanie umowy było w kontakcie osobistym, ale może ona być zawarta także np. poprzez eMail. 

Jak wygląda spotkanie z Konsultantką Ślubną?

Moja działalność jako Konsultantka Ślubna ma charakter mobilny i wiąże się z wieloma wyjazdami i licznymi spotkaniami z osobami zainteresowanymi. Najwygodniej jest umówić się ze mną wcześniej na bezpłatne spotkanie. Jeśli nie możemy spotkać się na żywo (mieszkacie w innym mieście albo za granicą), jest to żaden problem. Rozmowę możemy przeprowadzić za pośrednictwem komunikatora internetowego, np. Skype, WhatsApp. Na spotkaniu omawiane będą potrzeby i marzenia przyszłej Pary Młodej dotyczące uroczystości. Poznamy się, to da Nam dobry obraz Naszej współpracy. 

Ile kosztują usługi konsultantki ślubnej?

Cena usługi Konsultantki ślubnej uzależniona jest od wielu czynników, m.in.: – zakresu obowiązków w ramach naszej współpracy, – czasu trwania przygotowań, – lokalizacji, – ilości elementów, którą umożliwią nam stworzenie Waszego wymarzonego ślubu i wesela. Zawsze przygotowuję spersonalizowaną ofertę. Zakres i koszt usługi jest dostosowany do Waszych oczekiwań i możliwości. Z taką samą przyjemnością wykonam dla Was zarówno pojedynczą, najdrobniejszą usługę, jak i zorganizuję wielkie i huczne wesele. Korzystając z moich usług Macie Państwo moje pełne wsparcie, a także pewność, że współpracuję z najlepszymi podwykonawcami w branży ślubnej. Najlepszą rekomendacją są opinie moich Par Młodych. 

Kto decyduje o tym jak będzie wyglądał nasz ślub?

Oczywiście to Wy – Para Młoda – decydujecie o tym jak będzie wyglądał Wasz ślub. Ja jestem po to aby Was wspierać i Wam doradzać, a także w części Was wyręczać . Podczas kontaktu z Wami poznaję Wasze preferencje i oczekiwania dotyczące ślubu i wesela. Jako doświadczona konsultantka ślubna przedstawiam Wam swoje propozycje lub też podejmuję się dostosować do Państwa życzeń, potrzeb lub preferencji. Przedstawiam Wam wyselekcjonowane oferty lub sugeruję najkorzystniejsze rozwiązania. Nie musicie korzystać z kompleksowej organizacji ślubu i wesela, możecie zlecić mi tylko niektóre z elementów, które wydają się dla Was czasochłonne lub wymagające wsparcia. To Wy osobiście będziecie wybierać spośród moich propozycji. Angażuję się w przygotowania Waszego ślubu w takim stopniu, w jakim sobie tego życzycie oraz wymarzycie. To od Was zależy jak będzie wyglądał Wasz ślub i wesele. Chcę abyście czuli się komfortowo i wiedzieli, że zawsze możecie na mnie polegać.

Wspólnie zaplanujemy Wasz wyjątkowy dzień