Serdecznie zapraszam Was do współpracy z Rewią Taneczną “Rising Stars Revue” prezentującą pokazy artystyczne w widowiskowej formie na eventach i weselach.

“Rising Stars Revue” to Najbardziej pożądana Rewia Taneczna w Europie!

Rewia występowała z największymi gwiazdami muzyki elektronicznej na świecie m.in. ARMIN VAN BUUREN, David Guetta, ATB. Występowała w programie „Mam Talent” i u Kuby Wojewódzkiego produkcji TVN, „Hity na czasie”- TVP 2, „Sopot Hit Festiwal”- Polsat. Tańczyła m.in. na takich eventach jak: SENSATION, I Love New Year, Godskitchen, Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Świata w Wioślarstwie na Malcie with Armin van Buuren. Występowała w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Anglia, Czechy, Dania, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia.
„Rising Stars Revue” została stworzona w 2001 roku przez tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. Od tamtego czasu ciągle ulega nieustannemu rozwojowi i pracy twórczej wielu osób. Jest firmą, jest wszechstronna, co daje jej duże możliwości.

Występowała w najlepszych hotelach, klubach w Polsce i Europie. Tańczyła i tańczy w teatrach, na eventach firmowych, prywatnych oraz klubowych. Wykonała ponad 1000 pokazów, ma ogromne doświadczenie oraz prestiż.

Piękne tancerki, widowiskowe pióropusze, eleganckie, kolorowe kostiumy, wykonane własnoręcznie; „Rising Stars Revue” oferuje przede wszystkim autorskie pomysły. Rewia prezentuje programy m.in gorąca Samba, Charlston – Lata ’20, Great Gatsby, Burlesque, CanCan, Latino oraz inne widowiskowe, np. Musicale, Variete, Led Show i wiele innych.

Pokazy Rewii są jedyne w swoim rodzaju, na najwyższym poziomie, ekskluzywne i elektryzujące, już wielu klientów się o tym przekonało.

W każdej prezentacji Rewia proponuje występ w nowych widowiskowych kostiumach. Za każdym razem zaskakuje gości, i program jest bardzo interesujący.

Wizja pokazu zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie.

Dołożę wszelkich starań aby show był dla Was oraz Waszych gości wyjątkowy i niezapomniany. Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Wystarczy, że zadzwonicie do mnie na krótką rozmowę lub napiszecie, abyśmy umówili się na spotkanie przy kawie lub online.

Już nie mogę się doczekać aż posłucham o Waszych marzeniach.

 

Nie planujemy tylko Waszej imprezy. Tworzymy wspomnienia.

Wasza Beata

Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w organizacji pokazu “Rising Stars Revue”

Rising Stars Revue - Show - Pokazy artystyczne

Serdecznie zapraszam na spotkanie i rozmowę, sprawdźmy jak mogę Wam pomóc.

Beata Paszkiewicz

Betty Bright – Wedding Planner

show@bettybright.pl

tel. +48 609 686 684