Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Witajcie!

Nazywam się

Beata Paszkiewicz

Betty Bright – Wedding Planner

Z przyjemnością pomogę Wam zorganizować wymarzony ślub i wesele. Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ dla Was oraz Waszych gości był wyjątkowy i niezapomniany.

Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia.

 

Jestem osobą pozytywną, odpowiedzialną i zaangażowaną. Zawsze możecie na mnie liczyć.

Doświadczenie, pasja oraz współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami, pomagają mi planować i organizować uroczystości ślubno-weselne. Jestem urodzoną organizatorką, mam duże doświadczenie zarówno w organizacji rodzinnych uroczystości, jak i dużych wydarzeń komercyjnych, od 2001 roku działam na rynku branży eventowej.

 

Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną oraz Event Managerem, ukończyłam profesjonalne kursy dotyczące organizacji imprez, a także studia magisterskie “Turystyka i Rekreacja” oraz studia podyplomowe “Public Relations”.

Zdobytą wiedzę wykorzystuję do pomocy w spełnianiu marzeń Par Młodych o wyjątkowym i pięknym ślubie i weselu, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.

 

Jestem także instruktorem tańca. Od dziecka rozwijam swoją pasję jaką jest taniec. Trenowałam taniec towarzyski oraz rewiowy. Przygotowuję Pary do ich pierwszego tańca weselnego oraz prowadzę zajęcia latino dla kobiet.

 

 Koordynowałam występy artystyczne na setkach wydarzeń, m.in. wesela, gale, imprezy firmowe, bale itd. Przygotowywałam tancerki na spektakle rewiowe oraz produkcje telewizyjne. Występowałam także na największych eventach muzyki elektronicznej w Europie (m.in. Sensation, Global Gathering) z gwiazdami światowego formatu, m.in. Armin van Buuren, ATB, David Guetta, Calvin Harris oraz wielu wielu innych.

 

Staram się zarażać ludzi dobrą energią oraz przekazać, że cudownie jest mieć i… spełniać marzenia. Kocham ludzi, taniec, eventy oraz śluby i wesela. Moje motto brzmi:

Always look on the bright side of life.

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki świetnych chłopców. Wiem jakimi wspaniałymi wydarzeniami są ślub i wesele: To był jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu. Tego i Wam również życzę.

Zapraszam do współpracy, z ogromną przyjemnością pomogę Wam zorganizować TEN wyjątkowy dzień.

 

Do zobaczenia

Wasza Beata                   

“Betty Bright – Wedding Planner”