Dekoracje i florystyka

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, dlatego tak ważna jest jego wyjątkowa oprawa.

Poznając Waszą wizję ślubu i wesela, dołożę wszelkich starań, aby przygotować dekorację, która będzie spójna i idealnie dopasowana do stylu i charakteru Waszej uroczystości. Za pomocą świateł, kwiatów, świec, dodatków, materiałów stworzę dekorację, która będzie tworzyła piękną całość i nada uroczysty nastrój.

 

Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie.
Specjalnie dla Was tworzę moodboard, który zaprezentuje zamysł

Waszego pięknego ślubu i wesela.

Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ był dla Was oraz Waszych gości wyjątkowy i niezapomniany. Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Wystarczy, że zadzwonicie do mnie na krótką rozmowę lub napiszecie, abyśmy umówili się na spotkanie przy kawie lub online.

Już nie mogę się doczekać aż posłucham o Waszych marzeniach o ślubie i weselu.

Istnieje także możliwość wypożyczenia dekoracji.

Napisz do naszej wypożyczalni dekoracji na adres dekoracjewdobrymguscie@gmail.com, a otrzymasz dostęp do naszego folderu z dekoracjami do wypożyczenia.

Nasza oferta jest nieustannie poszerzana i za każdym razem dopasowywana do Państwa potrzeb.
Jeśli nie znajdziecie Państwo wszystkich elementów dekoracyjnych, które Państwa interesują bardzo prosimy o kontakt, możliwe, że to już posiadamy w naszej pracowni, a jeśli nie to postaramy się stworzyć je dla Was i przedstawimy Państwu ofertę wynajmu danej dekoracji.
Wypożyczalnia dekoracji, kompleksowe dekorowanie przyjęć – to tylko część naszej oferty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z możliwościami naszej firmy. Pozwólcie nam spełnić Wasze marzenia.

Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia.

Wasza Beata

Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w przygotowaniach do Waszego ślubu i wesela