Organizacja eventów

oraz imprez okolicznościowych

Organizuję także eventy oraz imprezy okolicznościowe, m.in. Chrzciny, Baby Shower, Urodziny, Zaręczyny, Rocznice ślubu, Odnowienie Przysięgi Małżeńskiej, Komunia, Jubileusze, Organizacja Podróży Poślubnej.
Oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz firm, które chciałaby w wyjątkowy sposób celebrować ważne momenty w życiu. Pomogę wybrać lokalizację, zadbam o catering, szczegóły techniczne oraz dekoracje. Zaproponuję także odpowiednią oprawę muzyczną oraz artystyczną.

Pomogę Wam sprawić, aby wybrana okazja była celebrowana zgodnie z Waszą wizją i marzeniami.

 

Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie.

Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ był dla Was oraz Waszych gości wyjątkowy i niezapomniany. Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Wystarczy, że zadzwonicie do mnie na krótką rozmowę lub napiszecie, abyśmy umówili się na spotkanie przy kawie lub online.

Już nie mogę się doczekać aż posłucham o Waszych marzeniach o ślubie i weselu.

 

Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia.

Wasza Beata

Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w przygotowaniach do Waszego ślubu i wesela