Organizacja zaręczyn

Jeśli poszukujesz wsparcia przy organizacji zaręczyn lub chciałbyś w oryginalny sposób poprosić o rękę swoją drugą połówkę, z ogromną przyjemnością pomogę Ci wszystko zorganizować. Ten dzień pozostanie w pamięci na całe życie i często będziecie do niego wracać.

Od teraz zaczniecie myśleć o wspólnej przyszłości, snuć plany i dzielić się szczęściem. Razem z Tobą zaplanujemy coś oryginalnego, aby uczynić zaręczyny niezapomnianymi.

 

Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie.

Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ był dla Was oraz Waszych gości wyjątkowy i niezapomniany. Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Wystarczy, że zadzwonicie do mnie na krótką rozmowę lub napiszecie, abyśmy umówili się na spotkanie przy kawie lub online.

Już nie mogę się doczekać aż posłucham o Waszych marzeniach o ślubie i weselu.

 

Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia.

Wasza Beata

Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w przygotowaniach do Waszego ślubu i wesela