Pierwszy taniec weselny

Pierwszy taniec spędza wielu Parom sen z powiek. Jednak chciałabym Was uspokoić, i zapewnić, że taniec może być wspaniałą przygodą. Jest to moment, kiedy miło i aktywnie razem spędzacie czas, wzajemnie motywujecie i wspieracie.

Przy dźwiękach Waszego ulubionego utworu poznajecie układ, który pokazuję w spokojnym tempie, krok po kroku. Ważne dla mnie jest to abyście czuli się komfortowo i byli perfekcyjnie gotowi na Wasz najważniejszy Taniec w życiu.

 

Wizja uroczystości zawsze powstaje po rozmowie z Wami, na podstawie Waszych wyobrażeń, możliwości oraz budżetu, jaki planujecie przeznaczyć na to wydarzenie.

Dołożę wszelkich starań aby TEN DZIEŃ był dla Was oraz Waszych gości wyjątkowy i niezapomniany. Z przyjemnością przygotuję dla Was spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną.

Wystarczy, że zadzwonicie do mnie na krótką rozmowę lub napiszecie, abyśmy umówili się na spotkanie przy kawie lub online.

Już nie mogę się doczekać aż posłucham o Waszych marzeniach o ślubie i weselu.

 

Nie planujemy tylko Waszego ślubu i wesela. Tworzymy wspomnienia.

Wasza Beata

Beata-Paszkiewicz-Betty-Bright-Wedding-Planner-Konsultantka-Slubna-Agencja- Event-Wedding-Management-Slub-Wesele-Dekoracje-Taniec-Szczecin-Polska-Poland

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w przygotowaniach do Waszego ślubu i wesela

Pierwszy-taniec-weselny-nauka-tanca-szkoła-taneczna