Betty Bright wedding planner konsultantka slubna szczecin Beata Paszkiewicz

Beata Paszkiewicz

Event & Wedding Planner
Email:
kontakt@bettybright.pl
Phone:
+48 794 696 858

Nazywam się Beata Paszkiewicz. Jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną i Event Managerką.

Pomagam przyszłym Parom Młodym zorganizować wymarzony ślub i wesele. Planuję, przewiduję, doradzam w podejmowaniu ważnych decyzji. Pomagam w przygotowaniach i jestem wsparciem dla Par Młodych.
Od 2001 roku działam na rynku branży eventowej. Ukończyłam również studia magisterskie “Turystyka i Rekreacja” oraz studia podyplomowe “Public Relations” na Uniwersytecie Szczecińskim.
Zdobytą wiedzę wykorzystuję do pomocy w spełnianiu marzeń Par Młodych o wyjątkowym i pięknym ślubie i weselu, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością.
Jestem osobą pozytywną, odpowiedzialną i zaangażowaną.
Zawsze dokładam wszelkich starań aby TEN dzień dla Pary Młodej oraz jej gości był wyjątkowy i niezapomniany.
Doświadczenie, pasja oraz współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami, pomagają mi planować i organizować uroczystości ślubno-weselne.

Jestem także instruktorem tańca. Od dziecka rozwijam swoją pasję jaką jest taniec. Trenowałam taniec towarzyski oraz rewiowy. Przygotowuję pary do ich pierwszego tańca weselnego oraz prowadzę zajęcia latino dla kobiet.
Koordynowałam występy artystyczne na setkach wydarzeń, m.in.. wesela, gale, imprezy firmowe, bale itd. Przygotowywałam tancerki na spektakle rewiowe oraz produkcje telewizyjne. Występowałam także na największych eventach muzyki elektronicznej w Europie (m.in. Sensation, Global Gathering) z gwiazdami światowego formatu, m.in. Armin van Buuren, ATB, David Guetta, Calvin Harris oraz wielu wielu innych.

Staram się zarażać ludzi dobrą energią oraz przekazać, że cudownie jest mieć i… spełniać marzenia. Kocham ludzi, taniec oraz śluby i wesela.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki świetnych chłopców. Wiem jakimi wspaniałymi wydarzeniami są ślub i wesele – To był jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu. Tego i Wam również życzę.
Zapraszam do współpracy, z ogromną przyjemnością pomogę Wam zorganizować TEN wyjątkowy dzień.

Skontaktuj się ze mną: