heading-logo
Zapraszam do kontaktu

Z przyjemnością udzielę dokładnych informacji na temat współpracy, oferty oraz dostępnych terminów.

Napiszcie do mnie maila, zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza kontaktowego.

Dołożę wszelkich starań, aby odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. 

Beata-Paszkiewicz-Szczecin-Wedding-Planner-Konsultantka-slub-wesele-dekoracje-agencja-slubna-betty-bright

Nazywam się Beata Paszkiewicz i jestem Konsultantką Ślubną.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci zorganizować wymarzony ślub, jesteś we właściwym miejscu! Jako doświadczona konsultantka ślubna z pasją i zaangażowaniem pomagam narzeczonym w realizacji ich marzeń.

Dzięki mojemu doświadczeniu i kreatywności, jestem w stanie pomóc w każdym aspekcie organizacji ślubu – od wyboru idealnej lokalizacji, przez dobór dekoracji i florystyki, aż po planowanie harmonogramu dnia ślubu.

Nie ważne, czy dopiero rozpoczynasz przygotowania, czy potrzebujesz pomocy w ostatniej chwili – jestem tu, aby pomóc Ci w każdym kroku. Z moją pomocą możesz mieć pewność, że Twój ślub będzie wyjątkowy i niezapomniany. Pracuję z Parami z Polski oraz z zagranicy, spotykamy się na żywo oraz zdalnie, adekwatnie do możliwości. Możecie na mnie liczyć.

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby porozmawiać o swoich potrzebach i zobaczyć, jak mogę Ci – Wam pomóc w organizacji wymarzonego ślubu. Nie czekaj dłużej – zacznij planować już teraz, aby mieć pewność, że wszystko będzie dopasowane do Waszej wizji.

 

PL, DE, EN

Telefon:

+48 609 686 684

Formularz kontaktowy